Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Szkocja - Oferty sprzedaży nieruchomości

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

93 405 zł1 437 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Szkocji w pięknej okolicy! Las! Rzeka! Na sprzedaż działka w Szkocji, gminie Szubin, w malowniczej okolicy blisko lasu i rzeki Noteć. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Szkocja,kujawsko-pomorskie

95 000 zł875 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działkę budowlaną przy ścianie lasu W szkocji sprzedam. Do sprzedaży działka budowlana w Szkocji przylegająca do ściany lasu o pow. 875 m2 w kształcie prostokąta 21 x 40,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

425 000 zł160,06 m² 2 655,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w budowie zaledwie 20 km od Bydgoszczy Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Szkocji, gmina Szubin, powiat nakielski Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m (numer ewidencyjny 243/38), położona w malowniczej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 134 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko W biurze horyzont! Na sprzedaż działka o powierzchni 1134m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. położona jest w miejscowości szkocja gmina Szubin. Szkocja to.

Szczegóły ogłoszenia

109 450 zł995 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka 995 m w Szkocji - cisza, las i szybki dojazd do Bydgoszczy! Buduj swój wymarzony dom w otoczeniu natury, z mediami przy działce i nową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

276 460 zł3 005 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Szkocji Na sprzedaż działka o powierzchniach po 3005 m2m2 w cenie 80 zł/m2, położona w cichym spokojnym miejscu , sąsiadującym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

139 000 zł1 898 m² 73,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej znajdującej się w miejscowości Stanisławka,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szkocja +2 km

71 900 zł835 m² 86,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam działkę z wydaną decyzją o warunkach zabudowy, która stanowi idealne miejsce na stworzenie wymarzonego domu przestrzeni. Ta malowniczo położona parcela znajduje się we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szkocja +3 km

91 885 zł1 081 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1081 m , położoną w malowniczym Kołaczkowie. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szkocja +3 km

100 000 zł1 075 m² 93,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1075 m przy lesie! Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1075 m . Działki ma wymiary ok. 42m x 25m. Lokalizacja przy lesie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szkocja +3 km

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zlokalizowanej w miejscowości Rynarzewo. Rynarzewo jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szkocja +3 km

159 000 zł1 179 m² 134,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych idea nieruchomości Opiekun: adam Kranz |   Twój dom zaczyna się tutaj. Oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szkocja +3 km

102 000 zł750 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szkocja +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

140 000 zł970 m² 144,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 970 m znajdujące się w Szkocji gm.Szubin niedaleko Bydgoszczy. Bardzo ładna lokalizacja. Aktualne warunki zabudowy. Działki płaskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

82 900 zł1 185 m² 69,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas działka budowlana położona w Szkocji, gmina Szubin Działka znajduje się w pięknym malowniczym zakątku w sąsiedztwie lasu, a w dodatku przy ulicy Pięknej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

280 000 zł3 521 m² 79,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szkocja - powiat nakielski - gmina Szubin - ul. Słoneczna - na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 3521 m2. Działka położona w malowniczej okolicy, wokół luźna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

93 830 zł853 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjną działkę w Szkocji Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 853 m2m2 położona w pobliżu nowo budowanych domów, z dobrą komunikacją do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

240 400 zł3 005 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Szkocji Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3005 m2m2 w cenie 80 zł/m2, położona w pobliżu nowo budowanych domów, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

169 000 zł1 817 m² 93,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Szkocji gm. Szubin o powierzchni 1817m2 , objęta miejscowym planem zagospodarowania. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlana położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Porzeczkowa

Szkocja,kujawsko-pomorskie

117 000 zł847 m² 138,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

na sprzedaż mam piękną działkę budowlaną w kształcie prostokąta w miejscowości Szkocja przy ulicy Porzeczkowej. Ulica Porzeczkowa jest drogą gminną! Działka położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

138 000 zł1 059 m² 130,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Szkocji Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1059m2 położona w pobliżu nowo budowanych domów, z dobrą komunikacją do centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

75 000 zł959 m² 78,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z warunkami zabudowy położona w Szkocji w odległości ok. 17km od Bydgoszczy. Powierzchnia 959m2. Kształt prostokąt. Działka nieuzbrojona. Podłączenie prądu planowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

126 000 zł1 209 m² 104,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Szkocji Na sprzedaż działka o powierzchni 1209m2 o wymiarach 30m/40m, położona w pobliżu nowo budowanych domów, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

198 000 zł34 m² 5 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o własnym domu w zaciszu lasu a jednocześni niedaleko od miasta ta oferta jest idealna dla Ciebie! miejscowość szkocja Przedmiotem oferty jest dom usytuowany na malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

99 500 zł853 m² 116,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę w Szkocji Na sprzedaż działka o powierzchni 853 m2m2 położona w pobliżu nowo budowanych domów, z dobrą komunikacją do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

193 500 zł33 m² 5 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

193 000 zł32 m² 5 938,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

192 999 zł32 m² 5 956,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o własnym domu w zaciszu lasu a jednocześni niedaleko od miasta ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przedmiotem oferty jest dom usytuowany na malowniczo położonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

193 000 zł32 m² 6 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem oferty jest dom usytuowany na malowniczo położonej działce w Szkocji. Powierzchnia netto wynosi 26m2 + antresola o pow. 9m2. To świetna oferta jeśli szukasz: - działki położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Porzeczkowa

Szkocja,kujawsko-pomorskie

108 500 zł805 m² 134,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Szkocja. Działka graniczy ze ścianą lasu. Prąd i woda w drodze. W okolicy nowo powstających domów. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Cicha

Szkocja,kujawsko-pomorskie

160 000 zł1 209 m² 132,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Dzień dobry, na sprzedaż oferuję piękną działkę zlokalizowaną w pożądanej części Szkocji. Jest ona uzbrojona w prąd i wodę. Posiada mpzp który udostępnię zainteresowanym drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

68 055 zł1 047 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas - działki budowlane W szkocji Z warunkami zabudowy! Novator poleca 16 działek budowlanych o powierzchni od 1047 m2 do 1303 m2 mieszczących się w Szkocji w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

235 000 zł4 040 m² 58,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy na sprzedaż działkę położoną w spokojnej okolicy w miejscowości Szkocja. Działka o powierzchni ok. 4040 m2 posiada aktualne warunki zabudowy z 2021 roku, polegające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

63 180 zł972 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Czego potrzeba aby Twoje miejsce, w którym chcesz wybudować dom było spełnieniem marzeń? Malowniczy krajobraz? Dobre sąsiedztwo? Cisza, ale nie głusza? Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

65 975 zł1 015 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 972m2 , położona w miejscowości Szkocja, gmina Szubin. Zlokalizowana na nowo powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

63 180 zł972 m² 65 zł/m²

 

 

 

Szkocja,kujawsko-pomorskie

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący zamieszkany w 2012r o powierzchni całkowitej 170m2 posadowiony na działce 1200m2. Dom dwukondygnacyjny z garażem w bryle budynku zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

145 010 zł1 706 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękny teren, otoczony lasem, sąsiedztwo domów jednorodzinnych. Aktualne warunki zabudowy. Media w pobliżu. Kontakt i prezentacja tel. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Powyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szkocja

Szkocja,kujawsko-pomorskie

89 000 zł1 794 m² 49,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w Szkocji na osiedlu domków jednorodzinnych , narożna co zwiększa jej możliwości. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Media przy działce , prąd , woda. Urokliwa okolica.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij